Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Firma i biuro, Ciechanów
Zlecenia Zlece Firma i biuro Media konwerter przemysłowy 1100-s sc 10/100 singlemode 20km od -10°c do 65°c – szybka dostawa lub m
 

Media konwerter przemysłowy 1100-s sc 10/100 singlemode 20km od -10°c do 65°c – szybka dostawa lub m

prywatne
Dodano: 20 października 2019
|
ID oferty: 4829

KONWERTER 1100-S SC
10/100 SM 20km

Najważniejsze cechy
Zgodność z IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FXAuto-negocjacja MDI/MDI-X oraz 10M/100MObsługa trybu full/half duplex, przezroczysty serwer punkt-punktTyp złącza: SC DUPLEXZewnętrzne zasilanie 5VDCŚwiatłowód jednomodowyMaksymalna odległość transmisji: 20kmMożliwość instalacji w szafie rack 2U 19″ dostępnej jako akcesorium

Opis
Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód jednomodowy, transmisja do 20 km, temperatura pracy -10°C do 65°C. Model1100 to przemysłowy media konwerter światłowodowy na Ethernet 10/100M, pozwalający na oszczędne i łatwe w instalacji przedłużenie komunikacji Ethernet 10Base-T lub 100Base-TX poprzez światłowód. Media konwerter ma bardzo małe rozmiary i posiada wbudowane automatyczne wykrycie trybu transmisji duplex-półduplex.

Wymiary

Specyfikacja techniczna
Standardy: IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3 100Base-FXRJ45: 10/100Mb/sŚwiatłowód: 100Mb/sTryb: Asynchroniczny, punkt-punktRJ45: 100mŚwiatłowód: 20, 40, 60, 80, 100, 120 km (SM), 2 km (MM)Kabel RJ45: UTP 5EZłącze światłowodowe: SC, ST, FCJednomodowe: 8.3/125,8.7/125,9/125 lub 10/125 umWielomodowe: 50/125,62.5/125 umDługość fali: 850nm,1310nm,1550nmZasilacz: zewnętrzny, 5VDCPobór mocy: 4WTemperatura pracy: -10°C do 65°CTemperatura przechowywania: -20°C do 70°CWilgotność: 5% do 95% (bez kondensacji)Wymiary: 94.0×71.0×26.0mmKolor: białyWaga: 230gGwarancja producenta: 5 latCertyfikaty: FCC,CE, RoHS

Twoja ocena: oceń ofertę
Ocena oferty: 0 - 0 głosów

Ogłoszenia podobne

Cena: 175 zł
Adres: Ciechanów, mazowieckie
Użytkownik: @zpasji
Powrót do góry
facebook